kõik kategooriad

E-mail:[meiliga kaitstud]

EN

firma uudised

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>firma uudised

Hispaanias paigaldati ja opereeriti veel üks CE-nõuetele vastav paberirulli lõikamismasin

Aeg: 2021-06-15 Tabamused: 66

Meie ettevõttel on paberirulli lõikamismasinate tootmise ja arendamise kogemus üle kümne aasta. Meie lõikamismasin katab peaaegu kõik paberirulli töötlemise vajadused. Meie masinaid usaldavad kliendid kogu maailmas, eriti toiduainete pakendipaberi, pabertopside, paberkottide ning muude pakendite ja trükitoodete valdkonnas.
Pärast seda, kui meie tehniline meeskond on jätkanud meie masinate arendamist ja täiendamist, on meie ettevõtte lõikamismasinad järk-järgult Euroopa turule jõudnud. CE-sertifikaadi läbimine on ainus viis Euroopa turule sisenemiseks.
Meie masinad on konstrueeritud rangelt kooskõlas mehaanilise konstruktsiooni Euroopa CE-standarditega, vastavad Euroopa nõuetele elektrikomponentidele ja vastavad EL-i ohutusnõuetele.
Lõikamismasin BDFQ-1100D paigaldati edukalt Hispaanias Barcelonas ja seda kasutati. See masin on saanud BV välja antud CE-sertifikaadi. See klient on sigaretipaberitööstus ning neil on lai kliendibaas Euroopas ja Põhja-Aafrikas. Seetõttu rõhutasid nad esimestel päevadel meiega kontakti loomisel korduvalt lõikamise täpsust ja muid kvaliteedinõudeid.
Siiani on meie lõikamismasinat müüdud paljudesse Euroopa keskmistesse arenenud riikidesse, nagu Suurbritannia, Saksamaa, Horvaatia, Rumeenia, Hispaania ja nii edasi. Meie ettevõte on alati oma arengu keskmeks pidanud kvaliteetset ja kohusetundlikku müügijärgset teenindust. Tulevikus jätkame lõikamismasina jõudluse parandamist, et teenida rohkem kliente paberi pakendamise ja trükitööstuses.

配 图 -1 副本

配 图 -2 副本


西班牙 -1 副本
西班牙 -2 副本