kõik kategooriad

E-mail:[meiliga kaitstud]

EN

firma uudised

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>firma uudised

Paberimähiste lõikamismasin alkoholi steriliseerimisrätikute pakkematerjalide jaoks

Aeg: 2021-06-15 Tabamused: 21

Uue koroonaviiruse puhangu ajal on suur nõudlus viirusetõrje- ja steriliseerimisvahendite järele. Samal ajal on selliste toodete pakkematerjalid puudulikud. Täna vaatame alkoholist steriliseerivate toodete pakkematerjalide tootmisprotsessi ning paberi- ja alumiiniumfooliumist poolituslõikamismasinate rakendamist.

插图 -1 副本

插图 -2 副本

Transpordi ja ladustamise ajal peavad pakkematerjalid suutma säilitada alkoholiga steriliseeritud salvrätikute tõhusust. Seetõttu on steriliseeritud niisketel salvrätikutel pakkematerjalidele väga ranged nõuded. Tavaliselt kasutame meditsiinilise steriliseerimise salvrätikute pakkematerjalina alumiinium-paberkomposiite. Pakkematerjalid tarnitakse steriliseeritud salvrätikute tootjatele rullide kujul.

插图 -3 副本
插图 -4 副本

Steriliseeritud salvrätikute pakkematerjalide tootmisprotsess ei ole keeruline ja sellel on kolm põhietappi. Igas tootmisetapis on paberirullide kiire lõikamismasina kasutamine lahutamatu.

Samm: paberist ja alumiiniumfooliumist komposiit
Lamineerimismasin ühendab paberimähise ja alumiiniumfooliummähise kokku.
2. samm: paberi ja alumiiniumfooliumist komposiitmaterjalide trükkimine
Pakkematerjalid on mõeldud mitte ainult toodete pakkimiseks, vaid ka tootjateabe ja toote koostise teabe kuvamiseks. Seetõttu tuleb pakkematerjalid trükkida graafikaga. Kuna fleksotrükimasinal on veebimaterjali laiusele ranged piirangud. Lisaks nõuab trükipress, et rullmaterjal peab olema tihedalt mähitud ja servad puhtad. Seetõttu peame enne printimist lamineeritud paberist ja alumiiniumfooliumist rullid lõikama ja tagasi kerima.

插图 -6 副本

插图 -7 副本

Samm: lõigake valmis pakkematerjalirullideks
Prinditõhususe parandamiseks trükime rullile mitu graafika ja teksti paigutust. Sest me peame trükitud rulli väikesteks rullideks lõikama. Need väikesed rullid transporditakse märgade kudede tootmisettevõttesse ja kasutatakse täisautomaatses märgade kudede pakkimismasinas.

插图 -8 副本

Paberirulli lõikamismasin on nagu käärid, mida kasutatakse laialdaselt erinevate paberitrükkide tootmisprotsessis. See võib parandada kogu tootmisliini töö efektiivsust ja parandada iga tootmisetapi toote kvaliteeti. KBA Machinery keskendub paberirullmaterjalide lõikamismasinate tootmisele. Meie kiiret automaatset lõikamismasinat iseloomustab stabiilne töö, kõrge lõikamise täpsus ja kõrge automatiseeritus.