kõik kategooriad

E-mail:[meiliga kaitstud]

EN

Sa oled siin : Avaleht>Tooted>Plastkile lõikamismasin

Võta meiega ühendust

Mobiil: 86 18858786298

E-mail: [meiliga kaitstud]

WhatsApp:86 18858786298

Lisage: Wanquani masinatööstuspark B17-8, Wanquani linn, Pingyangi maakond, Wenzhou linn, Zhejiangi provints

PET OPP CPP PE PS PVC plastkile lõikamismasin koos torniga

SLC-seeria ümberkerimismasin on ette nähtud painduva pakkematerjali lõikamiseks suure laiusega rullist kitsa laiusega rullideni, mida saab sisestada automaatse pakkimismasinasse, kotivormimismasinasse. Sellel on lamineeritud fooliumi, plastkile (bopp opp pet pe pvc), paberirullide, etiketi kleebiste paberi ja nii edasi rullmaterjali täiuslik lõikamine.

  • Kirjeldus
  • Parameeter
  • Kohaldatav
  • KKK

SLC-seeria mudelite ümberkerimismasin on ette nähtud pakkematerjalide rullide teisendamiseks paindliku pakenditööstuse jaoks. See ilmub alati samal ajal rotatsioonsügavtrükimasina ja lahustivaba lamineerimismasinaga plastpakendirullide tootjatehastes. See oli varustatud rahvusvahelise kaubamärgi elektriliste juhtosadega ja mõistliku mehaanilise konstruktsiooniga.

Motiiv:
1. SLC-seeria slitter-kerimismasina stabiilne töökiirus on 500–600 meetrit minutis.
2. Siemensi PLC juhib masina töösüsteemi.
3. Masinasse on paigaldatud kokku neli komplekti servomootoreid. Kerimisüksuse pingest sõltumatult juhib servomootor. Kahte kerimisvõlli juhivad ka kaks sõltumatut servomootorit, mis tagavad parema tagasikerimispinge juhtimise ja parema tagasikerimisrullide kvaliteedi.
4. Emarulli laadimissüsteem kasutab pneumaatilist võlli, millel on vähem padruneid. Mahalaadimissüsteemil on tõukuriseade valmismaterjali rullide mahalaadimiseks torni. Masinat on lihtne juhtida ainult ühe inimese poolt.
5. Masinal on kahte tüüpi lõikeseade, habemenoad ja ringnoad erinevate materjalide rullide jaoks. Need on valikulised. Mõlemad võivad olla ka ühes masinas.
6. Masina tagasikerimisvõllil on multifunktsionaalne ja ülitäpne pneumaatiline hõõrdvõll, millel on parem tagasikerimispinge kontroll.
7. See on varustatud ühenduslauaga. Operaator saab materjali veebi mugavalt ühendada.

细节-1细节-2
Taiwani kaubamärgi veebijuhi kontrollerVeebiserva ja trükijoone detektori andur
细节-3细节-4
Pneumaatiline lahtikerimisseade servomootorigaSplicer tabel
细节-5细节-6
Automaatne mahalaadimistõukurPneumaatilise hõõrdumise tagasikerimisvõll
细节-7细节-8
Valmis veereb tornisSoonerullid ja habemenoad

Mudeli nimi

SLC-seeria

Ema rulli laius (max)

1300-1800mm

Ema rulli läbimõõt (max)

800 mm (1000 mm, 1400 mm valikuline)

Ema veerekaalu maht

1000kg

Rullide tagasikerimine (läbimõõt)

600mm

Rullide tagasikerimine (laius) (min)

30mm

Tuuma suurus

3/6 tolli (saadaval kohandatud)

Paksusvahemik

12-150 mikronit

Lõikamise täpsus

± 0.2mm

Kiirus

600m / minut

Juhtum 1: pudelivee ja jookide etikettide rullid
Paljud tarbekaubad vajavad kilesilte, näiteks pudelivett ja erinevaid jooke. Kileetikettide tootmiseks on vaja kilepuhumismasinaid, trükimasinaid, lamineerimismasinaid, lõikamismasinaid ja muid seadmeid. Kileetikettide tootja peab trükitud kilerulli lõikama kliendi nõutud laiuseks.

Juhtum 2: isekleepuvad paberist etikettide rullid, kleebiste siltide rullid
Isekleepuvaid silte kasutatakse meie elus laialdaselt, näiteks punase veini sildid, supermarketite hinnasildid, nahahooldussildid ja nii edasi. Isekleepuva katmismasina laius ületab tavaliselt 900 mm. Seetõttu peab isekleepuv tootja lõikama suured rullid väikesteks rullideks. Kuna isekleepuvate siltide laiuse lõikamismasin ja trükimasin ei ületa 500 mm. Nii et paberirulli väikesteks rullideks lõikamise tagasikerimise masin kasutab jumbo -rulli teisendamiseks laiuse rullide kohandamiseks.

Juhtum 3: lamineeritud kilerullid toidu ja meditsiinilise kotikese valmistamiseks
Pitseerimis- ja säilitusefekti parandamiseks kasutavad paljud toidu- ja ravimipakendite kotid komposiitmaterjale, näiteks alumiiniumfoolium- ja kilekomposiitmaterjale ning paber- ja kilekomposiitmaterjale. Komposiitmaterjalide jõudlus on parem. Kuid komposiitmaterjalidel on tavaliselt ebaühtlane paksus. Seetõttu kasutavad paindlikud komposiitmaterjalid tooraine rullide lõikamiseks libisemisrõngaste hõõrdvõlli lõikamismasinat.

1-1
1-2

2-1

2-2
3-1
3-2
3-3

1. Kui palju minimaalse laiusega rulli teie masin saab lõigata ja tuulutada?
Vastus: Seeria masin saab teha vähemalt 20 mm laiuseid rulle

2. Oleme isekleepuva paberi ja räniga kaetud toidu pakkepaberi vooderduspaberi tootja. Materjal on väga libe ja seda on raske kitsasteks rullideks tagasi kerida. Kuidas probleemi lahendada?
Vastus: Oleme pakkunud lahendusi paljudele sarnaste materjalide tootjate klientidele. Meie masina mõistlik struktuur ja juhtimissüsteem võivad takistada materjali libisemist.

3.Meie paberirullid trükib paindlik trükimasin. Kas teie masina veebijuht suudab tuvastada serva prindimärgi joone ja lõigata serva?
Vastus: Jah, trükiliini tuvastamiseks saame kasutada CCD tüüpi sensorit, millel on kaamera. Pealegi võib meie masin jäätmetest masinast välja lõigata ja puhuda.

4.Olen trükkimis- ja pakkematerjalide ning -seadmete tarnija Euroopas. Kas teil on mudeli masina CE -sertifikaat.
Vastus: Kõigil meie lõikamismasinate mudelitel on SGS-i sertifikaat CE.

5. Millist tüüpi hõõrdrõngaid kasutate tagasikerimise võllides?
Vastus: Me kasutame erinevate materjalide jaoks erinevat tüüpi hõõrdrõngaid. See sõltub teie materjali omadustest.

6. Kuidas masin need viimistlusrullid maha laadida?
Vastus: Meil ​​on kahte tüüpi mahalaadimisviise. Üks mudeli masin peaks rullid käsitsi maha laadima. Veel ühel mudelil on automaatne mahalaadimissüsteem, süsteem saab elektrilised liikuvad õlad lükata viimistlusrullid võllidest välja.

7. Kas mul on mõned nõuded meie toodete töötlemiseks? Kas sa saad mind aidata?
Vastus: meil on professionaalne disainerite meeskond, kes pakub lahendusi nõuete kohandamiseks. Tere tulemast meiega ühendust võtma ja oma uusi ideid arutama.

Võta meiega ühendust