kõik kategooriad

E-mail:[meiliga kaitstud]

EN

Sa oled siin : Avaleht>Tooted>Paberilõikamismasin

Võtke meiega ühendust

Mobiil: 86 18858786298

E-mail: [meiliga kaitstud]

WhatsApp:86 18858786298

Lisage: Wanquani masinatööstuspark B17-8, Wanquani linn, Pingyangi maakond, Wenzhou linn, Zhejiangi provints

BINBAO SCT kaetud jõupaberi rulllehtede lõikamismasin pitsakarpide lehtede töötlemiseks

SCT-800/1100/1400 seeria masin on kohandatud suurusega lehtede lõikamismasin suurte paberilehtede jaoks. Seda võib nimetada ka rull-lehte lõikamismasinaks, lehtteraseks, lõikamismasinaks pikkuste lehtede lõikamiseks trüki- ja pakenditööstuse toodetes.

  • Kirjeldus
  • Parameeter
  • Kohaldatav
  • Klienditehase tuur
  • KKK

Masin saab lõigata mitte ainult üld- ja spetsiaalset paberimaterjali, isekleepuvat, vaid saab lõigata ka PVC, lemmiklooma, pp ja nii edasi plastkile materjali jumbo rullist lehtede kujul. Meil oli eksporditud mudelmasin Filipiinidele, Vietnami, Indoneesiasse, Taisse, Malaisiasse, AÜE-sse, Egiptusesse, Alžeeriasse, Tuneesiasse, Lõuna-Aafrikasse, Saksamaale, Poolasse, Venemaale ja nii edasi riigi klientidele. Nad saavad kasutada Binbao ettevõtte SCT seeria paberilehtede lõikamist masin lõikamiseks kohandatud suurusega paberirohud toidupakenditeks, suurte prinditavate paberilehtede lõikamiseks ofsettrükimasinasse söötmiseks, isekleepuva paberi lõikamiseks, etiketikleebise paberiks Seda kasutatakse laialdaselt trüki- ja pakenditööstuses.

Motiiv:
1. Masinahoidik: masinahoidik võtab terasest toorainena kasutusele Shanghai BaoSteeli ettevõtte. 16 mm paksune masina keresein muudab masina tugevamaks ja aegunud.
2. Alumiiniumrullid: kõik masinasse paigaldatud alumiiniumrullid, mida katsetatakse dünaamiliselt. Materjal saab nendes rullides sujuvalt liikuda ilma kriimustamata.
3. PU-rullid: PU-rullidel on kõrge kulumiskindlus, mis võib kindlustada masina söötmise täpsuse.
4. Hüdrauliline silindritõstuk: Jumbo-rullmaterjali saab hõlpsalt üles tõsta võlli abil, vähem hüdrosilindrit maapinnast. Säästke tööjõudu ja hõlpsalt töötate jumbo rullide laadimise töötlemisega.
5. Mootorid: Masin võtab sõidu jaoks ühe servomootori ja kaks asünkroonset mootorit. See paneb masina töötama kõrge lõiketäpsusega (0.2 mm vea vahemik)
6. Juhtimissüsteem: SCN-seeria paberilõikamismasin kohandab Jaapani kaubamärgiga PLC intelligentset ja hõlpsasti töötavat juhtimissüsteemi. Sellel on automaatsed loendamislehed, automaatne seiskamismasin pärast lõikamist partii kohta, emarullide läbimõõdu automaatne tuvastamine, automaatne pinge juhtimine ja nii edasi. Puutetundlikul ekraanil saate kontrollida ka masina töötingimuste parameetreid.
7. Kaubaaluse virnastamine: masinal on virnastatav kaubaalus, kaubaalusel virnastatavad väljundpaberilehed. Sellel on ka vibreeriv plaat, mis muudab paberilehtede serva siledaks ja puhtaks. Maksimaalne virnastamiskõrgus võib olla 1000mm. Kahveltõstuki abil saate kaubaaluse hõlpsasti masinast välja lasta.
8. Märgi sisestamise varustus: masin saab automaatselt arvutada väljundpaberi lehed ja sisestada märgid virnade paberilehtede kuhja.
9. Värvimärgi andur: kui vajate lõigatud trükitud materjalirulle, saab masin märkide tuvastamiseks ja lõikamise täpsuse suurendamiseks lisada printimise värvimärgi anduri.


SCT- 细节 - Vaiade virnastaminesct- 细节 - Vaiade virnastamine-2
Vaiad-2 virnastamineVeebijuhi draiver
Elektriline juhtkappUjuvad rullid
Elektriline juhtkappUjuvad rullid
Hüdrauliline silindripeatusHüdrauliline tõstuk
Hüdrauliline silindripeatus
Hüdrauliline tõstuk
Märkige lisavarustusÜmmargune lõiketeraga nuga
Märkige lisavarustusÜmmargune lõiketeraga nuga
VirnastamisplatvormVeebijuhi juhtpaneel
VirnastamisplatvormVeebijuhi juhtpaneel

Mudeli nimi

 SCT seeria

Ema rulli laius (max)

800-1400mm

Ema rulli läbimõõt (max)

1400mm

Ema veerekaalu maht

1400kg

Paberi südamiku suurus

3-tolline (saadaval kohandamine)

Lõikamispikkus

350-1000mm

Paksusvahemik

35-400gsm

Lõikamise täpsus

± 0.2

Lõikekiirus

150 sisselõiget minutis

Kaubaaluste virnastamise kõrgus

1000mm

Esimene juhtum: kleebisega paberilehed
Meil on Iraani klient, kellel on oma sulatuskatte masin, et ise kleepkleebisega paberirulle valmistada. Nad lõikasid oma paberirulli lihtsa masina abil lehtedeks. Enne meie SCT mudeli lehtede lõikamismasina ostmist on vaja paberilehti virnastada ja käsitsi välja võtta. Nad saavad kliendi kohandamiseks lõigata suured paberilehed ja kohe kaubaalusele paberilehed virnastada. See mitte ainult ei paranda tootlikkust, vaid aitab säästa ka töö maksumust.  

Teine juhtum: pabertopside ventilaator
Seal on palju pabertopside tootjaid, kes kasutavad paberilehtede kortsuvormimismasinat. Seega peab neil olema kõrge tootlikkusega värvimärgi jälgimise anduriga paberilehtede lõikamismasin. Pärast nende paberirullide printimist painduvas trükimasinas toimetavad need rullid lehtede lõikamismasinasse lehtede lõikamiseks enne stantsimisprotsessi. Kui kasutate lehtede sööturi tüüpi ofsettrükimasinat, võib see ka aidata teil lõigata tühja paberirulli kõrge lõiketäpsusega lehtedele, mis võib saavutada ofsettrükimasina täpsusnõuded.

Kolmas juhtum: plastkile
SCT-seeria masin ei saa mitte ainult paberirulli lehtedeks lõigata, vaid ka plastkile lõikamiseks, näiteks pp, pvc, lemmikloomade paks plastmaterjal. Seda on kasutatud paljudes lehtede valmistamisel, näiteks lõigatud pp-rullmaterjal lehtede katmiseks failide ja märkmike kaante jaoks, röntgenfilmi valmistamine meditsiiniliseks kasutamiseks või lemmikloomade lehtede valmistamine näokatteks, puutetundliku ekraaniga kaitsmed.

应用 1-1
应用 1-2
应用 1-3
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2

Esimene juhtum
BINBAO SCT seeria paberirulli lehtede lõikamismasin meie kliendivabrikus
Indoneesias asuv kliendivabrik, mis on üks suurimaid konteinerite etiketitootjaid maailmas. Nad ostsid meie ettevõttelt kolme komplekti varustuse, sildikleebiste lõikamismasina, paberilehtede lõikamismasina ja etiketid stantsimismasina.案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4


Teine juhtum
BINBAO SCL seeria paberirulli lehtede lõikamismasin meie kliendivabrikus
Seeria masinal on täiuslik jõudlus õhukese ja libiseva paberirulli materjali lõikamiseks kohandatud suuruseks. Suure toidupakendite ja ühekordselt kasutatavate toodete tootjana ostab klient selle mudeli masina korraga kaks komplekti. Seda kasutati enamasti konkreetsete hamburgeri / võileiva pakkepaberilehtede lõikamiseks. Stabiilne sõidukiirus võib ulatuda 120 lõikeni minutis.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4


Kolmas juhtum
BINBAO SCL seeria masin kasutab alumiiniumfooliumlehtede lõikamiseks meie kliendivabrikus
Peamiselt keskendume paberirullmaterjali lõikamismasinale, kuid mõnel konkreetsel juhul saab meie masin lõigata ka plast- ja fooliummaterjali. Trüki- ja pakenditööstuses on plastlehtedel suur turunõudlus, näiteks raamatukaane valmistamiseks, meditsiiniline film, kaunistada tooteid ja nii edasi. Fooliumiga saab pakkida mõnda toitu, mille värske hoidmise nõuded on kõrged.案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4


Neljas juhtum
BINBAO SC-A4 seeria masin, mis on mõeldud A4-formaadis paberilehtede lõikamiseks koopiapaberi valmistamiseks, reageerib meie Sri Lanka kliendivabrikus
Selle seeria masinaga saab ühendada automaatse A4-riisipaberi pakkimismasinaga, et olla koopiapaberi-riimi tootmise täielik automaatne tootmisliin. See on keskmise tasemega masin, mis on parim valik algajatele või väiketootjatele. 案例 4-1
案例 4-2


案例 4-3
案例 4-4

Viies juhtum

Binbao masinatel on piisavalt kogemusi isekleepuvate etikettide kleebiste paberi- ja kiletootjate jaoks rulli suuruse lehtede lõikemasina tootmiseks. Meie SCL-mudeli rull-lehtedeks lõikamismasin teenindas üle 500 kleebisepaberi tootja ja muunduri kogu maailmas, nagu Avery Dennison, Fuzhou, Mondi ja Herma ning nii edasi kuulsad ja professionaalsed isekleepuvate etikettide toodete tarnijad. Meie kliendid toodavad erinevat tüüpi isekleepuvaid etikette kemikaalide, transpordi, meditsiini, kosmeetika, jookide ja igapäevaste kemikaalide etikettide jaoks.

客户案例-不干胶-6
客户案例-不干胶-7


客户案例-不干胶-5
客户案例-不干胶-1


客户案例-不干胶-3
客户案例-不干胶-4

1. Mis materjali paberilõikamismasina nuga kasutab?
Vastus: me kasutame Saksamaa, mis impordib volframterast meie ristlõikena. See on piisavalt kõva ja terav. Kui lõikate normaalse paksusega materjali, peate lihtsalt ühe korra aastas teritama.
2. Kas saate masinasse lisada lõiketerade komplekti?
Vastus: SCT mudelimasin sobib lihtsalt ühe või kahe lehe lõikamiseks korraga. Lõiketerade abil lõigatakse kaks lehte ja lõigatakse paberi serv. Kui soovite korraga rohkem lehti lõigata, on meil saadaval ka teisi mudeleid.
3. Minu paberil on väga tugev staatiline. Kuidas probleemi lahendada?
Vastus: Meie masin on teie materjali staatilisele tasemele paigaldanud mitu komplekti staatilise eemaldaja seadmeid.
4. Olen hallituse sildi tootmine. Meil on lõikamise täpsuse suhtes väga kõrged nõuded. Mis on teie masina minimaalne lõikeviga?
Vastus: meie tavaline standardmudel võib saavutada ± 0.2 mm täpsuse. Kuid me saame valmistada ka trükitud plastkile lehtede lõikamismasina, mis on hallituse etiketi ja sigaretikarbi jaoks täpsem.

Võtke meiega ühendust