kõik kategooriad

E-mail:[meiliga kaitstud]

EN

Meist

Sa oled siin : Avaleht>Meist

FIRMAST


Wenzhou Binbao Machinery Co.Ltd juhib paberi- ja kilerullide kuni kitsaste rullide lõikamismasinate ja rullide lehtede lõikamismasinate tootmist trükkimise ja pakendamise jaoks. Arendame ja ehitame masinaid ja masinaid haldavaid juhtimissüsteeme. Meie missiooniks on pakkuda tööstusele kvaliteetseid masinaid.
Ajalugu ja asutaja
Ettevõtte kolm asutajat on kõik kirglikud masinate vastu ning on pakendamis- ja trükimasinatööstuses töötanud üle 10 aasta. Nad naudivad masinate pidevat uuendamist ja täiustamist ning saavad sellest naudingut ja rahuldust. Just tänu oma armastusele on nad alati juhtinud ettevõtet uute mudelite väljatöötamisel ja masinate jõudluse parandamisel, mille kasutajad üle kogu maailma on ühehäälselt heaks kiitnud. Pärast enam kui 10-aastast arengut on ettevõtte tootmisvõimsus jõudnud 400 ühikuni aastas, aastakäive on üle 10 miljoni dollari.

12344567
Asutajate arutelumasinTestimismasina üks asutajatest
WeChat Image_2023062812575251016
Üks asutajatest koos agentide insenerigaNäituse üks asutajatest


Müük ja müügijärgne teenindus


   Meie müügijuhid pakuvad klientidele tasuta tehnilist konsultatsiooni. Mõistame oma klientide tootmisvajadusi professionaalsest vaatenurgast ja pakume neile usaldusväärseid lahendusi. Toodame masinad, mida meie kliendid vajavad vastavalt nende tegelikele vajadustele.
Pakume oma klientidele eluaegset teenust. Meil on enam kui kümnest inimesest koosnev müügijärgse teeninduse meeskond, mis pakub klientidele müügijärgset teenindust kogu maailmas 7 * 24 tundi, kiire vastuse ja kiire lahendusega. Meie kogenud müügijärgsed insenerid, kellel on tugev keeleoskus, suudavad pakkuda välismaal kohapealseid paigaldus-, silumis- ja koolitusteenuseid.

224221
Kliendiinseneride koolitusKliendibüroo kaasasutaja
WeChat Image_20230628131852WeChat Image_20230628125754
Insener osutab teenust kliendi saidil
Kliendibüroo külastamine


Kvaliteet ja sertifitseerimine


Usume alati, et meie toodete kvaliteet on ettevõtte elu. Professionaalsete disainerite meeskond optimeerib pidevalt mehaanilist struktuuri. Meie masinate kvaliteedi tagamiseks võtab meie ettevõte kasutusele täiustatud tootmisjuhtimismeetodid ja mehaanilised töötlemisseadmed. Meil on 4 ülitäpset töötlemiskeskust ja mitu kvaliteedikontrolli instrumenti. Need seadmed aitavad meil oluliselt parandada meie mehaaniliste osade täpsust ja vastupidavust. Selle tulemusena on meie kõrge kvaliteediga masinad sertifitseeritud SGS-i poolt CE-sertifikaadiga.

2230229
Töötlemiskeskused
Töötlemiskeskused
WeChat Image_20220509132104WeChat Image_20220509132108


335331
CE sertifikaatCE masin

Binbao Machinery kasutab oma rikkalikke kogemusi, et pidevalt parandada lõikamismasinate ja lehtede lõikamismasinate jõudlust, pakkuda kvaliteetseid masinaid ja müügijärgseid teenuseid lõppkasutajatele kogu maailmas.

võta meiega ühendust

Kuumad kategooriad